Programma:
Programma zaterdag 4 mei:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Omlandia 3 | OKVC 2 | 12:30 | 11:15 | |
Siddeburen JO17-1 | ST OKVC/Ezinge JO17-2 | 11:30 | 10:15 |
Programma vrijdag 10 mei (Sportpark Oldehove):
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Noordwolde 45+1 | OKVC 45+1 | 19:30 | 19:00 | |
OKVC 45+1 | Ezinge 45+1 | 21:30 | ||
OKVC 45+1 | SV Bedum 45+3 | 20:00 | ||
SV Bedum 45+1 | OKVC 45+1 | 21:00 |
Programma zaterdag 11 mei:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
OKVC 1 | VVSV '09 1 | 14:30 | 13:15 | |
OKVC 2 | Corenos 4 | 13:30 | 12:45 | |
GRC Groningen JO17-2 | ST OKVC/Ezinge JO17-1 | 10:15 | ||
ST OKVC/Ezinge JO17-2 | Siddeburen JO17-1 | 10:30 | 09:45 | |
Corenos JO13-1 | OKVC JO13-1JM | 10:00 | 08:45 | |
OKVC JO12-1 | Lauwers De JO12-1 | 09:00 | 08:30 | |
OKVC JO9-1 | Winsum JO9-4G | 09:00 | 08:30 |
Programma dinsdag 14 mei:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
ST OKVC/Ezinge JO17-2 | Winsum JO17-4 | 18:45 | 18:00 |
Programma zaterdag 18 mei:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Eenrum 1 | OKVC 1 | 14:30 | 13:00 | |
Helpman 5 | OKVC 2 | 14:30 | 13:15 | |
ST OKVC/Ezinge JO17-1 | Helpman JO17-2 | 10:30 | ||
ST OKVC/Ezinge JO17-2 | Heracliden De JO17-1 | 10:30 | 09:45 | |
OKVC JO13-1JM | Oosterparkers JO13-2 | 09:00 | 08:30 | |
Zuidhorn JO12-2 | OKVC JO12-1 | 10:30 | 09:45 | |
SJO De Marne JO9-1 | OKVC JO9-1 | 09:00 | 08:15 |
Programma zaterdag 25 mei:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Noordwolde JO17-1 | ST OKVC/Ezinge JO17-2 | 12:00 | 11:00 |
Programma vrijdag 31 mei (Sportpark Bedum):
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Ezinge 45+1 | OKVC 45+1 | 19:30 | 18:30 | |
OKVC 45+1 | Noordwolde 45+1 | 20:00 | ||
SV Bedum 45+3 | OKVC 45+1 | 20:30 | ||
OKVC 45+1 | SV Bedum 45+1 | 21:00 |
Programma vrijdag 5 april (Sportpark Noordwolde):
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Ezinge 45+1 | OKVC 45+1 | 19:30 | 18:30 | |
OKVC 45+1 | SV Bedum 45+1 | 20:00 | ||
SV Bedum 45+3 | OKVC 45+1 | 20:30 | ||
OKVC 45+1 | Noordwolde 45+1 | 21:00 |