Programma:
Programma dinsdag 19 maart:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
LEO FC 1 | OKVC 1 | 19:45 | 18:45 |
Programma zaterdag 23 maart:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
OKVC 1 | Ezinge 1 | 14:30 | 13:30 | |
OKVC 2 | Zuidhorn 6 | 13:30 | 12:45 | |
Noordpool-U.F.C. JO17-1 | ST OKVC/Ezinge JO17-1 | 10:30 | ||
SJO 't Hogeland JO17-1 | ST OKVC/Ezinge JO17-2 | 10:30 | 09:15 | |
Grijpskerk JO13-2 | OKVC JO13-1JM | 08:30 | 07:45 |
Programma zaterdag 30 maart:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
OKVC 2 | Helpman 5 | 13:30 | 12:45 |
Programma vrijdag 5 april (Sportpark Noordwolde):
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Ezinge 45+1 | OKVC 45+1 | 19:30 | 18:30 | |
OKVC 45+1 | SV Bedum 45+1 | 20:00 | ||
SV Bedum 45+3 | OKVC 45+1 | 20:30 | ||
OKVC 45+1 | Noordwolde 45+1 | 21:00 |
Programma zaterdag 6 april:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
OKVC 1 | Warffum 1 | 14:30 | 13:15 | |
OKVC 2 | Omlandia 3 | 13:30 | 12:45 | |
Winsum JO17-2 | ST OKVC/Ezinge JO17-1 | 12:45 | ||
ST OKVC/Ezinge JO17-2 | Zuidhorn JO17-3 | 10:30 | 09:45 | |
SJO GEO/SVW JO13-1 | OKVC JO13-1JM | 09:00 | 07:50 |
Programma woensdag 10 april:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
OKVC JO13-1JM | SIOS JO13-1JM | 19:00 | 18:30 |
Programma zaterdag 13 april:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Meedhuizen 1 | OKVC 1 | 15:00 | 13:00 | |
ST OKVC/Ezinge JO17-1 | HFC '15 JO17-2 | 10:30 | ||
Omlandia JO17-1 | ST OKVC/Ezinge JO17-2 | 12:30 | 11:15 | |
OKVC JO13-1JM | Monnik De JO13-1JM | 09:30 | 09:00 |
Programma vrijdag 19 april (Sportpark Feerwerd):
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
SV Bedum 45+1 | OKVC 45+1 | 19:30 | 18:45 | |
OKVC 45+1 | Noordwolde 45+1 | 20:00 | ||
SV Bedum 45+3 | OKVC 45+1 | 20:30 | ||
OKVC 45+1 | Ezinge 45+1 | 21:00 |
Programma zaterdag 20 april:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
OKVC 1 | SGV 1 | 14:30 | 13:15 | |
OKVC 2 | TEO 2 | 13:30 | 12:45 | |
Lycurgus JO17-1 | ST OKVC/Ezinge JO17-1 | 10:30 | ||
ST OKVC/Ezinge JO17-2 | Winsum JO17-4 | 10:30 | 09:45 |
Programma zaterdag 4 mei:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Omlandia 3 | OKVC 2 | 12:30 | 11:15 | |
Siddeburen JO17-1 | ST OKVC/Ezinge JO17-2 | 11:30 | 10:15 |
Programma vrijdag 10 mei (Sportpark Oldehove):
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Noordwolde 45+1 | OKVC 45+1 | 19:30 | 19:00 | |
OKVC 45+1 | Ezinge 45+1 | 21:30 | ||
OKVC 45+1 | SV Bedum 45+3 | 20:00 | ||
SV Bedum 45+1 | OKVC 45+1 | 21:00 |
Programma zaterdag 11 mei:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
OKVC 1 | VVSV '09 1 | 14:30 | 13:15 | |
OKVC 2 | Corenos 4 | 13:30 | 12:45 | |
GRC Groningen JO17-2 | ST OKVC/Ezinge JO17-1 | 10:15 | ||
ST OKVC/Ezinge JO17-2 | Siddeburen JO17-1 | 10:30 | 09:45 | |
Corenos JO13-1 | OKVC JO13-1JM | 10:00 | 08:45 |
Programma zaterdag 18 mei:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Eenrum 1 | OKVC 1 | 14:30 | 13:00 | |
Helpman 5 | OKVC 2 | 14:30 | 13:15 | |
ST OKVC/Ezinge JO17-1 | Helpman JO17-2 | 10:30 | ||
ST OKVC/Ezinge JO17-2 | Heracliden De JO17-1 | 10:30 | 09:45 | |
OKVC JO13-1JM | Oosterparkers JO13-2 | 09:00 | 08:30 |
Programma zaterdag 25 mei:
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Noordwolde JO17-1 | ST OKVC/Ezinge JO17-2 | 12:00 | 11:00 |
Programma vrijdag 31 mei (Sportpark Bedum):
Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Aanwezig | Scheidsrechter |
Ezinge 45+1 | OKVC 45+1 | 19:30 | 18:30 | |
OKVC 45+1 | Noordwolde 45+1 | 20:00 | ||
SV Bedum 45+3 | OKVC 45+1 | 20:30 | ||
OKVC 45+1 | SV Bedum 45+1 | 21:00 |